افتتاح دومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران

دومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران دقایقی پیش توسط دکتر معظمی، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران افتتاح گردید.
این نمایشگاه از فردا صبح میزبان بازدیدکنندگان است و مردم می توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۸ از غرفه های شهر آفتاب دیدن کنند.

همه تا صبح در نمایشگاه بیدار بودند

از روز گذشته تا صبح امروز روند فعالیت شرکت های حاضر در نمایشگاه خودرو تهران سرعت زیادی را تجربه می کند و همین مسئله باعث شده تا گروه های سازنده غرفه، شبانه روز در این نمایشگاه کار کنند. روز گذشته تا ساعت ۱۸، برخی شرکت ها اکثر کارهای خود را انجام داده بودند و ورود خودروهایشان را به غرفه ها اعلام کردند.

Renault-RS17

ولی از حواشی جذاب روز گذشته، باز کردن بسته بندی دو خودرو خاص در نمایشگاه بود که باعث شد تا بسیاری از افراد حاضر در نمایشگاه برای دیدن این صحنه دور جعبه این خودروها جمع شوند. تقریبا پیش از ظهر بود که سازندگان غرفه رنو جعبه حامل خودرو فرمول۱ را باز کردند و با دقت بسیاری خودرو را از محظه خارج نمودند و آن را به سمت جایگاهش هدایت کردند. در حال حاضر دور این خودرو شیشه های محافظ نصب شده اند و مردم می توانند از روز دوشنبه این خودرو را تماشا کنند.

Peugeot-Concept-In-Tehran-Autoshow2017

خودرو بعدی پژو کانسپتی بود که جذابیت فوق العاده ای به نمایشگاه می دهد. این خودرو حدود ساعت ۱۶ از جعبه خارج شد و بسیاری از افراد را به سمت خود کشاند. جالب بود که پیر فوره، مدیر مارکتینگ ایکاپ هم از دیدن این خودرو خوشحال بود و اکثر افراد در لحظه ورود این خودرو به غرفه از آن عکس می گرفتند. غرفه ایکاپ در کنار غرفه رنو احداث شده است و می توان دو خودرو خاص را در یک قاب تماشا کرد. یکی رنو فرمول ۱ که جذابیت بالایی دارد و قدرت مهندسی رنو را نشان می دهد و دیگری پژو کانسپتی که قرار است از سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شود و نماد قدرت طراحی مهندسان این کمپانی فرانسوی است. بازدیدکنندگان از دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران می توانند از روز دوشنبه ساعت ۱۰ صبح خودروهای جدید بازار کشور را در شهر آفتاب تماشا کنند. این نمایشگاه تا روز جمعه ساعت ۱۸ ادامه دارد. امروز خبرنگاران برای تصویربرداری و تهیه گزارش از ساعت ۱۴ تا ۲۰ در نمایشگاه حضور دارند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *