اولین خودروی شاسی بلند رضوانی به‌زودی عرضه می شود

ایده‌ی اسرارآمیز شرکت رضوانی برای ساخت اولین شاسی بلند خود با امکانات امنیتی و توانایی‌های آف‌رود چشمگیر، به‌زودی عملی می‌شود.
شرکت رضوانی، خودروساز آمریکایی و تولیدکننده چند خودروی سوپراسپرت با عملکرد بالا واقع در ارواین کالیفرنیا است. محصول اصلی این شرکت رضوانی بیست (Beast) نام دارد. در پی عرضه موفقیت‌آمیز خودروهای بیست و بیست آلفا، خودروساز آمریکایی تصاویر تیزر اولین شاسی‌بلند خود را منتشر کرده است. این مدل به‌عنوان نسخه‌ای بسیار کاربردی و الهام گرفته‌شده از خودروهای ارتش توصیف شده است. از تصاویرrezvani-new-suv-3 منتشرشده اطلاعات زیادی به دست نمی‌آید؛ ولی واضح است که شاسی‌بلند رضوانی دارای سپر سرسخت، کاپوت برآمده‌ و ستون سی‌ (C-Pillar) حجیم است. از دیگر ویژگی‌های این خودرو می‌توان به گلگیر‌های عضلانی، سقف منحصربه‌فرد و چرخ‌های بزرگ با تایر‌های آف‌رود یا خارج جاده‌ای اشاره کرد.

rezvani-new-suv-2
به گزارش زومیت،رضوانی مشخصات دقیقی از این خودرو منتشر نکرده است؛ ولی اظهار داشته که این مدل تعدادی از فوق‌العاده‌ترین توانایی‌های آف‌رود جهان را دارد. از دیگر ویژگی‌های این خودرو می‌توان به ساختار شاسی از نوع بدنه روی قاب، سیستم چرخ‌دنده چهار چرخ استاندارد و سیستم تعلیق آف‌رود فوق‌العاده اشاره کرد. تخته مقاوم زیر خودرو برای جلوگیری از آسیب دیدن کف آن هنگام برخورد با سطح ناهموار زمین و همچنین فاصله زیادی تا سطح زمین برای این خودرو در نظر گرفته شده است. گزینه‌های متنوعی مثل پنل‌های بدنه و مخزن گاز کِولار (فیبری مصنوعی و مستحکم که به‌عنوان تقویت‌کننده در ساخت تایر، سایر محصولات لاستیکی و پوشیدنی‌های محافظ مثل جلیقه ضدگلوله و کلاه ایمنی استفاده می‌شود) و همین‌طور شیشه ضدگلوله در این خودرو وجود دارد. شرکت رضوانی از این امکانات به‌عنوان سپری در برابر حملات احتمالی استفاده کرده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *