ایران خودرو، از هایما S7 توربو رونمایی کرد

گروه صنعتی ایران خودرو، در نمایشگاه خودرو اصفهان از هایما S7 توربو رونمایی کرد.

این خودرو قرار است از ۱۰ بهمن با شرایط پیش فروش برای علاقه مندان ثبت نام شود و احتمالا زمان تحویل آن، بهار ۹۶ اعلام می شود. هایما S7 توربو در بخش ظاهر تغییراتی را به دنبال داشته است و تا حدی بروزتر شده است.

54819b9695e934a81a9cc1000x749-2425

هایما S7 خودرویی کراس اوو و شاسی بلند تک دیفرانسیل محسوب می شود که این روزها روی خط تولید ایران خودرو خراسان مونتاژ قرار دارد. از زمان رونمایی و آزمایش فنی و حالا فروش آن،S7 خودرویی پر حاشیه بوده که به خاطر دلایلی، همیشه خوب یا بد در رسانه ها جلوه داده شده است. هایما S7 به گفته کارشناسان با دامپینگ به ایران آمده تا در رقابت با دیگر خودروهای رقیب جا نماند و بتواند سهم خوبی را از بازار ایران پیدا کند. این خودرو که در بازار چینی از محبوبیت معمولی و نسبی برخوردار است، هدف دستیابی به مقام پرتیراژترین خودروی شاسی بلند ایران را دارد.

Haima-S7-Turbo3-768x431

قیمت نسخه اتوماتیک این خودرو ۷۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان از طرف ایران خودرو اعلام شده است که در بازار آزاد بین ۸۱ تا ۸۴ میلیون تومان قیمت گذاری می شود. کمپانی هایما به تازگی S7 را با تغییراتی به بازار عرضه کرده است و گویا پایه نسخه جدید هم به خط مونتاژ ایران خودرو خراسان باز شده است.. قرار است هایما S7 با موتور ۱٫۸لیتری توربو عرضه می شود که ۱۸۵ اسب بخار و ۲۳۰ نیوتن متر گشتاور دارد و با گیربکس شش سرعته اتوماتیک کره ای به بازار معرفی می شود. این خودرو در ساخت و طراحی، از فناوری کمپانی هایی چون فولکس واگن و میتسوبیشی استفاده کرده است. همچنین تغییراتی در ظاهر S7 توربو به نسبت نسخه معمولی انجام شده که تفاوت آن را از دور آشکار می کند. امکاناتی هم نظیر دوربین ۳۶۰ درجه و سیستم پخش جدید به این خودرو اضافه شده است. پیش بینی می شود که قیمت این خودرو کمتر از ۹۵ میلیون تومان اعلام شود.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *