Police

تجهیز پلیس ویژه با ایسوزوهای گروه بهمن

پلیس یکی از ارکان مهم حفظ امنیت در تمام جوامع شناخته می شود. تجهیزات به روز یکی از الزامات فعالیت مناسب این نهاد به حساب می آید. حال به این مسئله زیاد کاری نداریم که ظاهر پلیس در جامعه آنچنان لوکس و خاص نیست و اکثرا خودروهایی در اختیار نیروی انتظامی و راهنمایی قرار دارد که جز محصولات سطح متوسط به پایین بازار به حساب می آیند. به عنوان مثال در آخرین تجهیز پلیس کشور، کیا سراتو دنده ای به پلیس واگذار شده است که به نظر نمی رسد آنچنان خودرو مناسب و کارآمدی برای انجام ماموریت ها باشد.
از طرف دیگر، برخی مواقع پلیس کشور خودروهای خوبی را هم در ناوگان خود داشته است و هنوز از آن ها استفاده می کند. مثلا خودروهای بنز، نیسان و سوزوکی جز آن دسته از خودروهای پلیس به حساب می آیند که از نظر کاربرد و عملکرد در سطح بالایی قرار دارند.
در حال حاضر به نظر می رسد که پلیس ویژه کشور هم به تازگی مجهز به خودروهای جدید شده است. چند روز پیش در مرکز خمات پس از فروش گروه بهمن، یک دستگاه کامیونت پلیس ویژه دیده شد که از نظر ظاهر تا حد زیادی خشن به نظر می رسد. باید اشاره کرد که گروه بهمن با توانایی های شرکت سیباموتور، چند وقتی است که محصولات نیمه سنگین و سنگین ایسوزو ژاپن را در ایران مونتاژ می کند. با توجه به تصویر، واضح است که پلیس اینبار به گروه بهمن اعتماد کرده است و خودروهای ضد شورش جدید و بروزی را با همکاری این شرکت خودروسازی، به ناوگان خود اضافه کرده است.

منبع: اسب بخار

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *