محصولات ماهیندرا در دومین نمایشگاه تهران رونمایی شد

عظيم خودرو روزگذشته در روز ویژه خبرنگاران از سه خودرو ايكس يو وي ٥٠٠ ،كي يو وي ١٠٠ و پيكاپ اسكورپيو رونمايی كرد.

علاالدين بروجردی رييس كميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي در مراسم رونمايي از اين خودروها اظهار اميدواري كرد كه اين خودرو به كشورهاي توسعه يافته صادر شود و گفت: در توليد اين خودروها بايد استاندارد حفظ و ارتقا يابد و هرچه سريع تر نسبت به داخلي سازي آن ها نيز اقدام شود.
بابك وطن خواه مديرعامل عظيم خودرو نيز در ادامه اين مراسم با اشاره به ورود ماهيندرا به ٢٠ صنعت دنيا اظهار كرد:در حال حاضر گردش مالي اين شركت حدود ١٨ ميليارد دلار است.
او ادامه داد: در قرارداد عظيم خودرو با ماهيندرا توليد همه محصولات اين شركت پيش بيني شده و بر اين اساس توليد سه خودرو از سال آینده در عظيم خودرو اغاز خواهد شد.
وطن خواه افزود: از امضاي قرارداد تا شروع توليد بازه ١١ ماهه خواهيم داشت و با گشايش ثبت سفارش، تعداد محدودي خودرو كامل بر اساس تعهدات وارد ميشود.

Mahindra2
رضا عظيمي رييس هيات مديره عظيم خودرو نيز در اين مراسم اظهار اميدواري كرد: كه با همكاري دولت و مجلس روند توليد اين خودروها به زير ٨ ماه برسد و گفت: توليدات جديد اين شركت در رنج قيمتي ٥٠ تا ٦٠ ميليون تومان با تيراژ هفت تا ١٠ هزار دستگاه خواهد بود. او رنج قيمتي پيكاپ اين شركت را ٨٠ تا ٩٠ ميليون تومان عنوان و تصريح كرد: اين شركت سال ها خدمات پس از فروش ساير برندها را ارايه كرده و حال نوبت ارايه خدمات پس از فروش نشان هاي اين شركت است.

Mahindra3
همچنین در بخش دیگری از این مراسم پراوین شاه، مشاور ارشد گروه ماهیندرا با بیان اینکه پیشینه تاریخی وسیع، در طی ۲۰۰۰ سال گذشته تعاملات بسیاری را از طریق تجارت و فرهنگ با یکدیگر داشته اند. گفت: همکاری های اقتصادی بین دو کشور طی ۲ دهه گذشته همواره رو به رشد بوده، حجم معاملات تجاری بین دو کشور از مرز ۹ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۶ عبور کرده است.
به گفته او انتظار می رود تا با بازگشایی بندر چابهار فرصت های سرمایه گذاری دو کشور روز به روز افزایش یابد. از آنجایی که اقتصاد های ایران و هند به طور وسیعی مکمل یکدیگر هستند، همچنان فرصت های بسیار و بالقوه ای جهت همکاری های بین دو کشوروجود دارد. از این رو شرکت ماهیندرا تصمیم دارد تا با نگرشی مثبت به بازار ایران ورود پیدا کند.
پراوین شاه با بیان اینکه در این فرصت اخرین نسخه از محصولات خود شامل XUV500 بنزینی با گیر بکس اتوماتیک و برترین تکنولوژی ها و امکانات رفاهی و مشخصات فنی متناسب با هر نوع از جاده ها، KUV100 بنزینی با طراحی کم نظیر و جسورانه یک Compact SUV و نسل جدید وانت های دیزلی توربو شارژ با گیربکس دستی ۶ دنده ای و قابلیت بکسل ۲٫۵ تنی را رونمایی کردیم.
اوا ادامه داد: مفتخریم که با شرکت توسعه صنایع تولیدی عظیم خودرو در ایران همکاری بلند مدت خود را آغاز کرده ایم. صنعتی با تولید بیش از یک میلیون خودرو در سال بدون شک یک حرکت استراتژیک برای ماهیندرا بوده تا محصولات جهانی خود را به بازار ایران عرضه کند.
مشاور ارشد گروه ماهیندرا همچنین با اشاره به اینکه در طی ماه های گذشته و پس از بررسی های ما در بازار ایران محصولاتی را عرضه خواهیم کرد که مطابق با استاندارد ها و مقررات این کشور تهیه شده اند اظهارکرد: فروش محصولات فوق الذکر از ژوییه ۲۰۱۸ به بعد آغاز خواهد شد و همواره با شرکت عظیم خودرو در تلاش جهت آغاز تولید این محصولات با عمق ساخت داخل بالا در ایران هستیم.

Mahindra4
گفتنی است ماهیندرا شرکتی است با حضور در بیش از ۱۰۰ کشور و با دارا بودن بیش از ۲۰۰٫۰۰۰ پرسنل در سراسر جهان. در ۲۰ زمینه صنعتی مکمل اقتصاد های مدرن موفق به کسب درآمدی بالغ بر ۱۹ بیلیون دلار شده است به طوریکه ۵۰% در آمد ذکر شده حاصل از فعالیت ها در خارج از خاک هند است.
همچنین در بازار های صادراتی خودرو، شرکت ماهیندرا سالانه ۴۰۰۰۰ دستگاه در بازارهایی نظیر آفریقای جنوبی، جنوب آسیا، تونس، استرالیا، نیوزیلند، ایتالیا، آمریکای لاتین شامل شیلی و پرو، فیلیپین و تایوان صادر می کند.
گروه ماهیندرا همچنین به عنوان تنها شرکت فعال در زمینه تولید انواع خودروهای برقی شامل سواری وتجاری سبک در هند شناخته می شود. ما همچنین درمسابقه های فرمول ۱ با خودرو های خود شرکت می کنیم.

Mahindra5

ماهيندرا با خودرو هاى عجيب و غريب
شركت خودروسازى عظيم خودرو برنامه دارد تا محصولات ماهيندرا هند را در خط توليد خود مونتاژ كند. روز گذشته مديران اين شركت از سه خودرو ماهيندرا براى بازار خودرو ايران رونمايى كردند. به گفته كارشناسان ماهيندرا و عظيم خودرو قرار است كه خودروهاى اين برند را با قيمتى حدود ٤٥ تا ١٥٠ ميليون تومان به بازار كشور معرفى كند. بايد توجه داشت كه ماهيندرا به عنوان يك خودروساز ملى هند شناخته مى شود و توانسته معرفى خوبى از صنعت خودروسازى اين كشور آسيايى در بازار هاى هدف داشته باشد. اما بايد دفت كرد كه سبك خودروهاى ماهيندرا تا حد زيادى متفاوت از سليقه مشتريان ايرانى است و بر اساس ذائقه مردم هند طراحى شده است. ظاهر خودروهاى ماهيندرا كاملا سبك طراحى هندى را به ما نشان مى دهد كه تا حدى با خاصه ى مشتريان ايرانى فرق دارد. همچنين محصولات اين برند هميشه در كلاس بندى خودروها در جايگاه اقتصادى قرار مى گيرند و نمى توان توقع خاصى از خودروهاى آن داشت. حال بايد ديد كه عظيم خودرو چگونه مى تواند محصولات ماهيندرا را با تيراژ دلخواه ٧٠٠٠ دستگاه از هر مدل به بازار كشور عرضه كند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *