2017-Nissan-Juke-interiorبازرگانی مینایی خرمشهر با بهره گیری از کارشناسان مجرب همواره تمام بازار خودرو ایران را مورد پایش و تجزیه و تحلیل قرار می دهد. پس از قرار گرفتن جوک در لیست خودروهای سواری مجاز برای واردات به کشور، این بازرگانی به سرعت زمینه های ورود این خودروی محبوب از برند معتبر نیسان را فراهم نمود و این افتخار را داشت که باز هم رکورد اول بودن در واردات خودروهای روز دنیا همچون رنو تلیسمان و هیوندای توسان را تکرار نماید. تحویل این خودروی با کیفیت ژاپنی با سرعت تمام به مشتریان محترم صورت پذیرفت و همچنان نیز ادامه دارد.

نیسان جوک در پنج مدل S، S سفارشی، SL سفارشی، SL اسپیشیال و SL توربو به مشتریان محترم تحویل می گردد. آپشن های این خودرو در مدل SL که محبوب ترین مدل جوک می باشند عبارتست از:

موتور ۱۶۰۰، گیربکس P12C_GOM_01n62++.jpg.ximg.l_full_m.smartCVT، دوربین ۳۶۰ درجه، رادار نقطه کور، صندلی چرم، مانیتور لمسی ۵/۶ اینچی، نویگیشن، تهویه اتوماتیک، درایو مد سه حالته واقعی (اکو، نرمال و اسپرت)، ایربگ های جلو، جانبی و پرده ای (در مجموع ده ایربگ)، سیستم اوور درایو (OD)، فرمان برقی با سنسور سرعت، آیینه تاشو برقی، سانروف، کروز کنترل، کی لس و استارتر، رینگ ۱۷ اینچ طرح Urban، ایزوفیکس، صندلی های عقب تاشو ۶۰ به ۴۰، مه شکن جلو و عقب، بلوتوث و …

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید و با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت با پلاک ملی و تحویل فوری فقط ۱۴۲ میلیون تومان

Juke_RBR_English.png.ximg.l_full_m.smart

Juke_QAB_English.png.ximg.l_full_m.smart

Juke_NAH_English.png.ximg.l_full_m.smartJuke_KAD_English.png.ximg.l_full_m.smart

Juke_EAV_English.png.ximg.l_full_m.smart

Juke_GAB_English.png.ximg.l_full_m.smart