بازرگانی مینایی خرمشهر با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر واردات خودرو، با ایجاد روندهای قانونی و منطقی برای انعقاد قرارداد جهت خرید خودروهای پلاک ملی و مناطق آزاد، خریدی همراه با آرامش خاطر را برای مشتریان خود در سرتاسر ایران رقم می زند. روند انعقاد قرارداد برای خودروهای با پلاک ملی و مناطق آزاد به شرح زیر می باشد:

 

 پلاک ملی:
برای خودروهای پلاک ملی در هنگام عقد قرارداد شماره شاسی خودرو مورد نظر در قرارداد ذکر می گردد که این خود بیانگر برنامه ریزی دقیق بازرگانی مینایی در امر واردات خودرو است. به طور رایج ۶۰ درصد از کل مبلغ خودروهای پلاک ملی در هنگام عقد قرارداد دریافت می گردد و پرداخت مابقی در هنگام تحویل خودرو می باشد. همچنین بسته به نوع خودرو، زمان تحویل بین ۱۵ تا ۲۰ روز کاری می باشد. خودروهای پلاک ملی همگی دارای گارانتی معتبر از سوی نمایندگی آنها در ایران هستند. همچنین تمامی خودروها با یک سال بیمه شخص ثالث به مشتریان محترم تحویل می گردند. 

  پلاک مناطق آزاد:
برای خودروهای با پلاک مناطق آزاد، مبلغ کل خودرو در کف گمرک در زمان عقد قرارداد از مشتری محترم دریافت می گردد. برای مشتریان محترم منطقه آزاد اروند هزینه عوارض و شماره گذاری به قیمت کف گمرک اضافه می گردد. برای سایر مناطق آزاد فقط هزینه حمل و ترانزیت بین گمرکی به قیمت کف گمرک افزوده می شود. زمان تحویل خودروهای با پلاک مناطق آزاد ۱۵ روز کاری می باشد. همچنین تمام مشتریان محترم مناطق آزاد می توانند تمام قطعات یدکی و مصرفی خود را از بازرگانی مینایی خرمشهر تهیه نمایند.

نمونه قرارداد بازرگانی مینایی:
در پایان نمونه قرارداد بازرگانی مینایی خرمشهر که مورد تایید اتاق بازرگانی ایران می باشد جهت استحضار مشتریان محترم قرارداده شده است و از لینک زیر قابل دانلود است.

نمونه قرارداد بازرگانی مینایی خرمشهر